SU v Brně

Jediná naše jistota je, že žijeme ve světě, který ještě nikdy neexistoval.
Jak si s ním poradíme?

FB

V každé době lidé hleděli do minulosti s nostalgií a budoucnost se před nimi otevírala jako neznámá krajina. Krajina na jedné straně lákavá k prozkoumání, na straně druhé vzbuzující pocit nejistoty. Z čeho pramení naše nejistota v časech, kdy se takřka nemusíme bát o vlastní život? Bojíme se budoucnosti? Dokážeme činit velká rozhodnutí? Paralizují nás možnosti, které máme?

Jsme SU v Brně a navazujeme na činnost Skautského institutu. Připravujeme cyklus debat, přednášek a workshopů, které svým zaměřením budou kroužit právě kolem tématu “Nejistota”. Akce jsou otevřené všem, těšíme se na setkání. Akce SU v Brně se nově konají na Moráváku (Moravské náměstí 12) nebo na jiných zajímavých místech. Těšíme se na Vás.


Kontakt: T: +420 732 148 474     •     E: brno@skautskyinstitut.cz     • E: katerina.smajzrova@skautskyinstitut.cz

Budeme rádi, když se také zapojíš. Případně nám neváhej poslat námět nebo zpětnou vazbu. Sleduj naše aktivity na facebooku a instagramu.


Na činnosti SU v Brně se podílí:

Petra Frühbauerová
Anna Hubáčková – Anička
Katka Juráková
Milan Mareš – Rak
Markéta Musilová – Blecha
Ondřej Prikner – Twist
Kateřina Šmajzrová
Dan Vykoukal – Žorža
Jakub Straka – Vikki
Martin Černý – Modrák
Marek Matouš Bula – Zet
Martin Rexa
Katka Kodetová – Osud
Martina Kobolková – Matty