Výběrko SI

Hledáme velkou posilu do týmu. Člověka, který spolu s námi bude dýchat pro Skautský institut

Skautský institut se opravdu rychle rozvíjí. Uspěli jsme v tendru na přerozdělování tzv. Norských fondů. Budeme realizovat velký evropský projekt na propojení formálního a neformálního vzdělávání. Podporujeme nově vznikající týmy v regionech, které dohromady pořádají přes 60 akcí každý měsíc. A realizujeme celou řadu dalších paměťových a vzdělávacích projektů.

Hledáme na fulltime Ředitele/Ředitelku projektové kanceláře SI, pro kterého/kterou bude stejně jako pro nás velká výzva, aby Skautský institut tohle všechno zvládnul.

Pokud chceš dělat práci, která má smysl. Pokud chceš sedět v kanceláři na Staroměstském náměstí. Pokud máš chuť být součástí party, která se prací baví. Pokud ti není lhostejná podpora demokracie, všestranný rozvoj mladých lidí, posilování společenské soudržnosti.

Pošli nám do 22. dubna svůj životopis a motivační dopis na adresu vyberko@skautskyinstitut.cz!

Nástup ideálně od května 2018.

Ředitel/ka projektové kanceláře SI

(1,0 úvazku / od května 2018)

Náplň práce:

Očekávání: