Výběrko SI

Hledáme velkou posilu do týmu. Člověka, který spolu s námi bude dýchat pro Skautský institut

A je tady další výběrko! A zase souvisí s významným novým projektem. V následujících letech budeme realizovat velký evropský projekt na propojení formálního a neformálního vzdělávání, pro jehož naplňování hledáme klíčovou osobu. V rámci projektu budeme vytvářet nové programy pro žáky základních a středních škol, které vychází z praxe neformálního vzdělávání ve skautských oddílech.

Hledáme na 0,8 až 1,0 úvazku Metodika/Metodičku SI, který/á si vezme pod svá křídla aktivity spojené s tvorbou a pilotováním programů pro školy a nadchne se s námi pro myšlenku dostat skautskou výchovnou metodu do škol.

Pokud chceš dělat práci, která má smysl. Pokud chceš sedět v kanceláři na Staroměstském náměstí. Pokud máš chuť být součástí party, která se prací baví. Pokud ti není lhostejná podpora demokracie, všestranný rozvoj mladých lidí, posilování společenské soudržnosti.

Pošli nám do 20. května svůj životopis a motivační dopis na adresu vyberko@skautskyinstitut.cz!

Nástup ideálně od června 2018.

Metodik/Metodička SI

(0.8 – 1.0 úvazku / od června 2018 / do prosince 2021 s předpokladem pokračování spolupráce)

Náplň práce:

Očekávání: