SI tým

Na různých projektech Skautského institutu se podílí desítky skvělých lidí, bez kterých by to nešlo

Lidé Skautského institutu


Miloš Říha – Šípek

ředitel milos.riha@skautskyinstitut.cz

Eva Staňková

ekonomka SI eva.stankova@skautskyinstitut.cz

Jakub Ambrozek – Mravenec

komunikace SI jakub.ambrozek@skautskyinstitut.cz

Karolína Homolová – Kerol

vedoucí kanceláře karolina.homolova@skautskyinstitut.cz

Helena Ettlerová

účetní SI helena.ettlerova@skautskyinstitut.cz



Roman Šantora – Bobo

vedoucí archivů archiv@skautskyinstitut.cz

Tomáš Jelínek – Sten

odborný metodik

Ondřej Bastl – Medvěd

vedoucí muzea muzeum@skautskyinstitut.cz

Michael Kučera – Bobr

vedoucí jihočeské expozitury

Václav Dostál – Václavka

vedoucí pražské expozitury

David Koura – Dodýš

vedoucí plzeňské expozitury

Tomáš Novotný – Čáryfuk

vedoucí ústecké expozitury

Karel Berka

vedoucí olomoucké expozitury

Stanislav Kučinski – Stáňa

vedoucí moravskoslezské expozitury

Michal Šrubař – Grizzly

Miroslav Hopfinger – Jistič

Jitka Radkovičová – Tiki

vedoucí projektu Židovský skauting



Kryštof Žáček – Všezi

podpora Fór SI fora@skautskyinstitut.cz



Aneta Adámková

dramaturgyně aneta@skautskyinstitut.cz

Zuzana Orlová

rezervace místností zuzana.orlova@skautskyinstitut.cz

Vojtěch Kordovský

provozní Čítárny vojtech.kordovsky@skautskyinstitut.cz

Kryštof Burda

produkční večerních programů krystof.burda@skautskyinstitut.cz

Boris Vanka

koordinátor programu Média v měnícím se světě

Anna Šlechtová – Pírko

koordinátorka programu EGO x ECO



Kateřina Zavřelová

vedoucí Fóra brno@skautskyinstitut.cz

Soňa Parke

provozní rezervace.brno@skautskyinstitut.cz

Petra Frühbauerová

Anna Hubáčková

Katka Juráková

Milan Mareš – Rak

Markéta Musilová – Blecha

Ondřej Prikner – Twist

Eliška Špačková – Líza

Kuba Dvořák – Dubínek

Klára Procházková – Rajče

Klára Horáková – Vinetka



Jan Buka

vedoucí Fóra olomouc@skautskyinstitut.cz

Veronika Velčovská

Ema Koupilová

Hanka Cukrová

Kačka Steinerová

Klára Tesaříková

Ondřej Klímek – Kulich

Štěpánka Stejskalová



Martin Kolovský – Marťan

Daniel Bečvář – Adan

Barbora Musilová

Šárka Porvichová – Šťovík

Jakub Adámek

Michal Löfler – Papír



Ondřej Vokál – Vokin

vedoucí Fóra kolin@skautskyinstitut.cz

Samuel Titěra

Magdaléna Bohuslavová

Markéta Divišová



Zuzana Fialová – Fia

vedoucí Inkubátoru SI



Pavel Fornůsek – Stopař

vedoucí projektu

Jiří Zajíc – Edy

Svatava Šimková – Sluníčko

Tereza Streckerová

Matouš Pilnáček – Citron



Anna Bělková

Barbora Schneiderová

Prokop Laichter – Dodo

Aleš Vitinger

Barbora Prchalová



Marek Baxa – Plavčík

předseda Rady SI

Tomáš Řehák – Špalek

Tomáš Slavík – Fred

Petr Pavlok – Vrána