SI tým

Na různých projektech Skautského institutu se podílí desítky skvělých lidí, bez kterých by to nešlo

Kontakty

Pokud váš požadavek nespadá do těchto čtyř kategorií, obraťte se prosím na mail info@skautskyinstitut.cz.

Média
   Jakub Ambrozek
    jakub.ambrozek@skautskyinstitut.cz
    776 467 565

Rezervace místností a služeb na Staromáku
   Pavlína Samčíková
   rezervace@skautskyinstitut.cz
   604 560 470

Program v SI na Staromáku
   Aneta Adámková
   staromak@skautskyinstitut.cz
   732 947 509

Provoz Čítárny na Staromáku
*stoly nerezervujeme,
ztráty a nálezy vydáváme s radostí
   Vojtěch Kordovský
    citarna@skautskyinstitut.cz
   605 340 691

Skautský archiv
   Čimická 780/61, Praha 8, 181 00
   správce: Roman Šantora – Bobo, 777 663 996
   archiv@skautskyinstitut.cz

Fakturační údaje Skautského institutu
   Junák – český skaut, Skautský institut, z. s.
   Staroměstské náměstí 4/1, 110 00 Praha
   IČO: 70802327
   účet u FIO banky: 2500395159/2010

SU v Brně
   Moravské náměstí 12
   brno@skautskyinstitut.cz

SI v Olomouci
   Dolní náměstí 38
   olomouc@skautskyinstitut.cz

SI v Kolíně
   Moravské náměstí 12
   kolin@skautskyinstitut.cz

SI v Plzni
   plzen@skautskyinstitut.cz

SI v Budějcích
   budejce@skautskyinstitut.cz

 

 

Tým Skautského institutu


Miloš Říha – Šípek

ředitel milos.riha@skautskyinstitut.cz

Eva Staňková

ekonomka SI eva.stankova@skautskyinstitut.cz

Vendula Fričová – Vendy

vedoucí projektové kanceláře

Aneta Adámková

koordinátorka SI na Staromáku aneta@skautskyinstitut.cz

Jakub Ambrozek – Mravenec

komunikace SI jakub.ambrozek@skautskyinstitut.cz

Veronika Kupková

metodička veronika.kupkova@skautskyinstitut.cz

Marie Brichová

koordinátorka projektu Skauting pro školy marie.brichova@skautskyinstitut.cz

Marie Kordovská

vedoucí produkce marie.kordovska@skautskyinstitut.cz

Karolína Homolová – Kerol

vedoucí kanceláře karolina.homolova@skautskyinstitut.cz

Lucie Chábová

účetní SI lucie.chabova@skautskyinstitut.cz

Kryštof Žáček – Všezi

podpora Fór SI fora@skautskyinstitut.cz

Lenka Kachlík

koordinátorka projektu Oddíly (v) přírodě lenka.kachlik@skautskyinstitut.cz

Anna Šlechtová – Pírko

konzultantka projektu Oddíly (v) přírodě

Zuzana Fialová – Fia

vedoucí Inkubátoru SI



Aneta Adámková

koordinátorka SI na Staromáku aneta@skautskyinstitut.cz

Pavlína Samčíková

vedoucí provozu pavlina.samcikova@skautskyinstitut.cz

Vojtěch Kordovský

provozní Čítárny vojtech.kordovsky@skautskyinstitut.cz

Zuzana Orlová

dopolední programy zuzana.orlova@skautskyinstitut.cz

Kryštof Burda

produkční večerních programů krystof.burda@skautskyinstitut.cz

Boris Vanka

koordinátor programu Média v měnícím se světě

Prokop Laichter – Dodo



Kateřina Zavřelová

vedoucí Fóra brno@skautskyinstitut.cz

Soňa Parke

provozní rezervace.brno@skautskyinstitut.cz

Petra Frühbauerová

Anna Hubáčková

Katka Juráková

Milan Mareš – Rak

Markéta Musilová – Blecha

Ondřej Prikner – Twist

Eliška Špačková – Líza

Kuba Dvořák – Dubínek

Klára Procházková – Rajče

Klára Horáková – Vinetka



Jan Buka

vedoucí Fóra olomouc@skautskyinstitut.cz

Veronika Velčovská

Ema Koupilová

Hanka Cukrová

Kačka Steinerová

Klára Tesaříková

Ondřej Klímek – Kulich

Štěpánka Stejskalová



Martin Kolovský – Marťan

vedoucí Fóra plzen@skautskyinstitut.cz

Daniel Bečvář – Adan

Šárka Porvichová – Šťovík

Michal Löfler – Papír

Jakub Adámek

Veronika Čechurová

Kateřina Brumovská – Brumík

Kristýna Bartošová – Kiki

Kateřina Illnerová – Potkan

Barbora Reitmajerová


Ondřej Vokál – Vokin

vedoucí Fóra kolin@skautskyinstitut.cz

Samuel Titěra

Magdaléna Bohuslavová

Markéta Divišová



Roman Šantora – Bobo

vedoucí archivů archiv@skautskyinstitut.cz

Tomáš Jelínek – Sten

odborný metodik

Ondřej Bastl – Medvěd

vedoucí muzea muzeum@skautskyinstitut.cz

Michael Kučera – Bobr

vedoucí jihočeské expozitury

Václav Dostál – Václavka

vedoucí pražské expozitury

David Koura – Dodýš

vedoucí plzeňské expozitury

Tomáš Novotný – Čáryfuk

vedoucí ústecké expozitury

Karel Berka

vedoucí olomoucké expozitury

Stanislav Kučinski – Stáňa

vedoucí moravskoslezské expozitury

Michal Šrubař – Grizzly

Miroslav Hopfinger – Jistič

Jitka Radkovičová – Tiki

vedoucí projektu Židovský skauting



Pavel Fornůsek – Stopař

vedoucí projektu

Jiří Zajíc – Edy

Svatava Šimková – Sluníčko

Tereza Streckerová

Matouš Pilnáček – Citron



Marek Baxa – Plavčík

předseda Rady SI

Tomáš Řehák – Špalek

Tomáš Slavík – Fred

Petr Pavlok – Vrána



Odebírejte pravidelné měsíční Novinky SI

Podívejte se na minulé newslettery

*povinné pole
Váš email bude v souladu s platnou právní úpravou ochrany osobních údajů zpracován a uchován pouze za účelem zasílání pravidelného newsletteru, v rámci kterého můžete jednou měsíčně očekávat ve své schránce informační mail o novinkách z dění okolo Skautského institutu. V rámci dobrovolného uvedení svého emailu zároveň s výše uvedeným zpracováním a uchováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje Skautského institutu. Zpracování Vašeho emailu je prováděno pouze v rámci Skautského institutu a nikdo mimo něj k tomuto údaji nebude mít přístup. Váš email nebude použit k jinému účelu než je uvedeno výše.