SU v Brně

Jediná naše jistota je, že žijeme ve světě, který ještě nikdy neexistoval. Jak si s ním poradíme?

V každé době lidé hleděli do minulosti s nostalgií a budoucnost se před nimi otevírala jako neznámá krajina. Krajina na jedné straně lákavá k prozkoumání, na straně druhé vzbuzující pocit nejistoty. Z čeho pramení naše nejistota v časech, kdy se takřka nemusíme bát o vlastní život? Bojíme se budoucnosti? Dokážeme činit velká rozhodnutí? Paralyzují nás možnosti, které máme?

Jsme SU v Brně a navazujeme na činnost Skautského institutu. Připravujeme cyklus debat, přednášek a workshopů, které svým zaměřením budou kroužit právě kolem tématu “Nejistota”. Akce jsou otevřené všem, těšíme se na setkání. Akce SU v Brně se nově konají na Moraváku (Moravské náměstí 12) nebo na jiných zajímavých místech.


AKTUÁLNÍ UDÁLOSTI SKAUTSKÉHO INSTITUTU V BRNĚ NAJDETE V NAŠEM FACEBOOKOVÉM KALENDÁŘI.


Kontakt:     • T: +420 732 148 474     • E: brno@skautskyinstitut.cz     • E: katerina.smajzrova@skautskyinstitut.cz

Rezervace prostor:     • T: +420 728 934 707     • E: rezervace.brno@skautskyinstitut.cz

Budeme rádi, když se také zapojíš. Případně nám neváhej poslat námět nebo zpětnou vazbu. Sleduj naše aktivity na Facebooku a Instagramu.


Na činnosti SU v Brně se podílí: rezervace - plakát