Staromák žije!

Tak zase otvíráme! Od 12 do 22 každý den kromě neděle. A připravili jsme pro vás pár předvánočních překvapení.

Především si u nás můžete objednat vánoční cukroví a pomoci tím přetíženým zdravotníkům.

Ale taky spoustu dalších věcí, prakticky u nás můžete vyřešit všechny vánoční dárky ⚜👌

Cukroví pro tebe a pro zdravotníky

Vánoční cukroví přímo ze Staromáku. Nejen pro Tebe, ale i pro zdravotníky z Nemocnice Na Františku, kteří letos kvůli koronaviru na pečení nemohou mít čas ani energii. Připravili jsme tři varianty:

• Za 1 000 Kč připravíme jedno balení cukroví (66 ks, asi 800 g) pro tebe, a druhé takové doručíme zdravotníkům.
  • Za 500 Kč si můžeš objednat poloviční balení (33 ks, asi 400 g), přispěješ tím na polovinu balení pro zdravotníky.
  • A pokud nevěříš, že pečeme líp než maminka/babička, tak můžeš poslat 500 Kč na celý balíček pro zdravotníky a mít z toho jen fakt dobrý pocit.

Obsah jednoho balení konkrétně tvoří 10 vosích hnízd, 10 perníčků, 10 lineckého, 10 raffaelo kuliček, 10 vanilkových rohlíčků, 10 kousků vínového cukroví a 6 čokoládových placiček. Objednávky jsou zatím otevřeny do 11. 12., vyzvedávání bude možné od 18. do 22. prosince u nás v SI na Staromáku.

Chci cukroví ze Staromáku!

Daruj (SI) poukázku na Staromák

Máš to u nás rád/a, a těšíš se, až se zase budeš moci posadit na pavlač s pivem nebo kávou? Na baru máme nově poukázky na 150 korun spotřeby. Jestli nemůžeš na Staromák, umíme je poslat i poštou.

Poukázky platí do konce roku 2021.

Rybička SI vostrá / SI vostrej

Originální česká rybička od firmy MIKOV s ještě originálnějším nápisem.

SI vostrej? SI vostrá? Potom je tenhle ikonický nožík přesně pro Tebe. Nebo pro někoho z Tvých známých, kterému tento praktický dárek jistě udělá radost.

Od 15. 12. ji můžeš koupit nebo vyzvednout na Staromáku (200 Kč).

A nabízíme i doručení poštou (200 Kč + poštovné).

Obě varianty si můžeš objednat ve formuláři 👇

Perličková ozdoba - lilie

Perličkovou lilii na stromeček pro nás speciálně navrhla rodinná firma Rautis.

Rautis je poslední firma na světě, které se podařilo zachovat staré technologie foukání skleněných perlí, tato technologie je na cestě k zápisu do seznamu světového dědictví UNESCO.

Od 7. 12. k prodeji nebo vyzvednutí na baru na Staromáku (250 Kč).

Nebo si ji můžeš nechat poslat poštou (250 Kč + poštovné).

Beru

Kulich a palčáky "30 let svobody"

K výročí 30 let od poslední obnovy skautingu do svobody jsme připravili unikátní set s motivem Tomáše Vovsíka. Za 300 Kč budeš celou zimu v teple!

Dort ze Staromáku

Chutná ti produkce naší pečící kompanie? Předplatit si můžeš i celý dort od šéfpečky Táni (instagram: @dortana_) nebo některé z jejích pomocnic. Vyjde tě na 1000 Kč.

Dort bude potřeba objednat nejpozději 14 dní před požadovaným termínem dodání.

Platnost poukazu je do 31. 11. 2021.

Prohlídka Karlova mostu se Šípkem

Věc se má tak, že Šípek bydlí na Hradčanech, a po cestě do práce se tak několikrát za den projde po našem nejslavnějším viaduktu. Za několik měsíců takových procházek zjistil snad vše, co se dá, (nejen) o sochách, které most zdobí.

Za 2500 Kč se to všechno dozvíte na společné procházce, a navíc získáte příležitost probrat svůj projekt, nebo nápady pro Skautský institut.

beru

Podporuj SI dlouhodobě

Pokud se s námi a našimi projekty chceš potkávat pravidelně, budeme moc rádi za pravidelnou podporu, která nám umožní dělat toho ještě víc!

Chci vědět víc