Staromák žije

Jak víte, na Staromáku jsme museli zavřít - pouze doprodáváme zásoby v okénkovém prodeji (každý den od 13 do 20 hodin). Každým dnem nám tak vznikají velké ztráty. Abychom se na konci téhle složité etapy zase společně ve zdraví potkali, připravili jsme pro vás několik produktů, jejichž koupí nám můžete pomoci.

Předplať SI kávu nebo pivo

Máš to u nás rád/a, a těšíš se, až se zase budeš moci posadit na pavlač s pivem nebo kávou? Předplať si za podporovatelské ceny kafe (za 150 Kč) nebo pivo (za 100 Kč) a buď v tom s námi i po znovuotevření. Při čerpání poukázky si navíc budeš moci vybrat hudbu, která ti k tomu za barem bude hrát.

Plecháček se jménem

Dárek pro blízkého, nebo jen kousek Staromáku u tebe doma. Plecháček může nést tvé jméno, či cokoli jiného, co na něm budeš chtít. Jeho koupě tě vyjde na 500 Kč.

Dort ze Staromáku

Chutná ti produkce naší pečící kompanie? Předplatit si můžeš i celý dort od šéfpečky Táni (instagram: @dortana_) nebo některé z jejích pomocnic. Vyjde tě na 1000 Kč.

Šátek Skautského institutu

Šátek je základní identifikace každého skauta, a zároveň sběratelským artiklem, který vás za 1500 Kč navěky (respektive dokud jej neztratíte) sváže se Skautským institutem.

Prohlídka Karlova mostu se Šípkem

Věc se má tak, že Šípek bydlí na Hradčanech, a po cestě do práce se tak několikrát za den projde po našem nejslavnějším viaduktu. Za několik měsíců takových procházek zjistil snad vše, co se dá, (nejen) o sochách, které most zdobí.

Za 2500 Kč se to všechno dozvíte na společné procházce, a navíc získáte příležitost probrat svůj projekt, nebo nápady pro Skautský institut.

Podporuj SI dlouhodobě

Pokud se s námi a našimi projekty chceš potkávat pravidelně, budeme moc rádi za pravidelnou podporu, která nám umožní dělat toho ještě víc!

jsem dárce