ČAS

Jsme Skautský institut v Budějcích a řekli jsme si, že je na čase přestat se vymlouvat a začít trávit čas smysluplně.

Jsme Skautský institut v Budějcích a řekli jsme si, že je na čase se přestat vymlouvat a začít trávit čas smysluplně.

Letos se bavíme o čase. O tom, jak ho pořád máme málo, ale stejně si neodpustíme ho občas promarnit. Díváme se na to, jak nás čas ovlivňuje a jak zub času nahlodává všechno okolo nás. Na debatách, přednáškách, diskuzích a workshopech se zabýváme časem ze všech stran a úhlů. O čase dospělosti a čase dospět, o tom, že je nejvyšší čas se začít starat o životní prostředí, protože jinak už nám moc času na planetě nezbude, o časech v době internetu a jak nevyplýtvat všechen svůj čas na sociálních sítích, i tom, že v horách čas ubíhá trochu jinak a že je fajn se čas od času zastavit a nechat čas jenom plynout.

Často ale taky trávíme svůj čas hraním deskovek nebo pořádáme kytarové zpívání.

Tak si někdy udělej čas a přijď na některý z našich programů! V roce 2019 nás toho čeká spoustu. Nejnovější informace jsou vždycky na našem facebooku nebo instagramu.

Nejbližší program SI v Budějcích

9. 4. Den Země

Společně oslavíme letošní Den Země a uděláme kus Budějc zase o trochu hezčím, zapojíme se do projektu Ukliďme Česko, poveselíme se na grilovačce a uděláme si jarní kino.

Ideální příležitost trochu si vyčistit hlavu a udělat něco pro své město. Přijďte třeba se svým oddílem, spolužáky nebo s pár kamarády.
Po úklidu nás kromě sdílení skvělého pocitu čeká společné grilování a promítání dokumentu Na sever od slunce.

Další informace budou následovat na facebooku. Chystejte si pytle na úklid a talíře na grilovačku!