SI v Budějcích

Jsme fórum Skautského institutu v Budějcích.

SOUSEDSTVÍ

Sousedství, sdílení, komunita. Společně sdílíme kousek místa na naší planetě. Potkáváme se každý den. Na chodníku cestou do práce nebo školy, v parku při sportu, v kavárně při západu slunce. Nežijeme ale jen vedle sebe, žijeme tu společně. Co můžeme dělat, aby se nám spolu žilo dobře? Čím je právě ten náš kousek Země zvláštní? Je přirozené, že nám právě náš domov leží na srdci. Chceme, aby se nám v něm žilo hezky. Pojďme se letos zabývat právě tím, co je nám, Jihočechům, tak blízké. Tím, co tu máme společné. Pojďme se společně zajímat o náš domov.

SI v Budějcích zahajuje v říjnu 2019 svůj druhý rok existence. Budeme rádi za vaši přízeň na našich akcích i komunikačních kanálech facebooku a instagramu.

Novinky podzimu 2019

Do nového skautského roku, kdy oslavíme rok své existence, vyrážíme v obměněné sestavě týmu a s novým tématem. Chceme vám nabízet přednášky zajímavých hostů, diskuze, workshopy a zábavné doprovodné programy. Náš program je blízký skautské myšlence, aktivním lidem nejen ze skautských řad, kteří se zajímají o své okolí. Sledujte nás, brzy zveřejníme plán akcí do ledna. Začínáme v říjnu. Těšíme se na vás.

Hledáme parťačku nebo parťáka

Rádi bychom své řady rozšířili o další dobrovolníky, které láká připravovat program pro veřejnost. Zkušenosti jsou vítány, ale nejsou podnímkou. Hledáme parťáky, kteří se umějí zapálit pro společnou věc. Ozvěte se nám na cb@skautskyinstitut.cz.