SI dobrovolník

Chceš věnovat svůj čas něčemu smysluplnému, poznat z blízka činnost Skautského institutu a získat cenné zkušenosti?

Hledáme asistenta kampaně

Program První krok je aktuálně v plném proudu. Už v létě ale začneme zvát zájemce do dalšího ročníku. A to třeba i s tvou pomocí. Čekala by tě společná revize naší komunikační strategie a následné vymýšlení nápadů, psaní propagačních textů (příspěvků na sociální sítě) a pomoc s produkcí při výrobě audiovizuálních materiálů pro kampaň.

Spolupráci bychom rádi uzavřeli na období únor-srpen 2021, nic ale nebrání tomu, aby pokračovala déle.

Časová náročnost je 2-8 hodin týdně - především podle tvých možností.

Co ti to přinese?

• 1

Dozvíš se, jak se dělá kvalitativní výzkum (focus group) a budeš si to moct vyzkoušet.

• 2

Získáš zkušenost s výrobou/produkcí PR materiálů. Můžeš se v tom u nás zlepšit.

• 3

Můžeš se dozvědět víc o PR strategii a pokud se ti to bude líbit, pomáhat třeba i jiným našim projektům.

• 4

Budeš náš partner pro kreativitu, brainstorming.

• 5

Uvidíš výsledky své práce, poznáš naše účastníky, můžeš se zapojit do programu.

Tak co, hlásíš se?

Napiš nám krátce o tom, jaká je tvoje motivace na dobrovolnici@skautskyinstitut.cz.

Těšíme se na spolupráci!