Rezervuj SI Staromák

Chcete uspořádat přednášku s promítáním, tiskovku s občerstvením, nebo se jen narychlo svolat oddílovou poradu? Na Staromáku určitě najdete ideální prostor.

rezervační formulář

podmínky pronájmů

Prostory si můžete rezervovat od 8:00 do 21:30 (klubovny a René), respektive do 18:00 (Studio a Minuta). V neděli jsou k dispozici všechny místnosti pouze do 18:00.
Catering servírujeme již od 9:00.
Pro bližší informace si rozklikněte jednotlivé místnosti. Dostupnost místností najdete v kalendáři níže nebo na stránkách jednotlivých místností.
Vytvořením rezervace souhlasíte s pravidly využívání prostor, před odesláním formuláře si je, prosím, pozorně přečtěte.

Chci SI rezervovat

sál Minuta - 125

zasedačka René - 109

sál Studio - 122

klubovna Antonín - 105

klubovna Benjamin - 106

zasedačka Maják - 302

sál Popelka - 219

zasedačka Otýlie - 222

zasedačka Kajuta - 202

klubovna Vlasta - 317

Rezervujte zde:

Formulář

Zde se můžete podívat na obsazenost v kalendáři:

V horní liště kalendáře si můžete vlevo zvolit zobrazované období, vpravo změnit zobrazení na týdenní či denní, úplně vpravo pak kliknutím na šipku vybrat, které místnosti chcete mít zobrazené.

Potřebujete poradit?

Máte dotaz? Mrkněte do častých dotazů, a když tam ten svůj nenajdete, napište nám na rezervace@skautskyinstitut.cz!

Nina Votočková - Nyna

rezervace místností