Rezervace na Moraváku

Pořádáte přednášku, poradu nebo workshop? Rádi vám pomůžeme!

Od chvíle, kdy jsme prostory na Moraváku poprvé uviděli, nám bylo jasné, že nesmí zůstat prázdné a opuštěné. A protože celý dům oživit nestačíme, rádi se spojíme s dalšími jednotlivci i organizacemi, kteří nám pomohou rozhýbat Moravák zajímavým a inspirativním programem.

Pořádáte přednášku, poradu nebo workshop? Pomůžeme vám!
Pro více informací o pronájmech nám napište na rezervace.brno@skautskyinstitut.cz nebo přímo rezervujte prostory → nová rezervace


Sál v suterénu

Sál s klenutým stropem a vlastním sociálním zázemím se hodí na přednášky, promítání a větší porady. K dispozici je projektor, plátno, flipchart, židle a stoly. Prostor je možný uzpůsobit na míru. Kapacita je cca 50-60 lidí.

V sále se topí a podle potřeby větrá, aby byl zajištěn přívod čerstvého vzduchu. Osvětlení zajišťují led světla na stropě a boční lampy po stěnách. Přístup do sálu není bezbariérový, vede k němu asi 20 schodů.

Cena pronájmu sálu je 350,-/h, pro neziskové organizace 245,-/h a pro Junák 140,-/h.

 


Klubovny v prvním a druhém patře

V prvním a druhém patře domu máme dvě menší místnosti – klubovny. Ideální jsou pro setkání 10 – 15 lidí (záleží na rozložení židlí).

Součástí vybavení jsou stoly, židle, popisovatelná tabule a flipchart, po domluvě můžeme zajistit i dataprojektor. U každé klubovny je vlastní sociální zařízení.

K dispozici je čajová kuchyňka s rychlovarnou konvicí, hrnkami a čajem – je možno dle potřeby využít. Součástí vybavení jsou i džbány, sklenice a talířky.

Cena standardního pronájmu klubovny je 200,-/h, pro neziskové organizace 140,-/h a pro Junák 80,-/h.


Sdílená dílna

Potřebuješ ušít povlak na polštář, nebo opravit poličku? Naše sdílená manuální dílna je ti k dispozici. Najdeš v ní základní řemeslné nářadí a vybavení, otevřená je od pondělí do čtvrtka odpoledne (17:00-21:30, v případě opravdu hlučných činností jen do 20:00 – nechceme rušit sousedy).

Více o sdílené dílně najdeš tady.

 

 

 

 

 


Čítárna a coworkingová místnost

Nejživější místo domu, srdce Skautského institutu v Brně.

Čítárna slouží jako zázemí pro programy a komunitní klubovna – chceš si natočit limonádu, udělat čaj či přinést vlastní jídlo a ohřát si ho v mikrovlnce? Není problém.

U nás se neplatí za to, co zkonzumuješ, ale za čas, který u nás strávíš. Věříme v poctivost lidí. Naše doporučená cena je 1 koruna za 1 minutu. Výslednou částku však necháme na tobě – líbilo se ti u nás? Nebo to naopak nestálo za to? Nech nám tolik, kolik uznáš za vhodné. Věříme, že budeš fér.

Veškeré vydělané peníze jdou na provoz Skautského institutu v Brně, “za barem” (ale nikoli jako obsluhu, spíše jako průvodce naším systémem) potkáš pouze dobrovolníky.

Zadní místnost slouží pro práci – můžeš sem přijít a pracovat na počítači, nebo ve skupině připravovat školní či jiný projekt. K dispozici je kromě stolů a židlí také korková nástěnka a velká popisovací stěna, takže tvé myšlenky nemusí zůstat jen na papíře.

U největšího stolu může pracovat až 10 lidí, k dispozici jsou i křesílka, v čítárně pak barový a velký stůl.


Zde se můžete podívat na obsazenost v kalendáři:

V horní liště kalendáře si můžete vlevo zvolit zobrazované období, vpravo změnit zobrazení na měsíční či denní.