Rezervace na Moraváku

Pořádáte přednášku, poradu nebo workshop? Rádi vám pomůžeme!

Od chvíle, kdy jsme prostory na Moraváku poprvé uviděli, nám bylo jasné, že nesmí zůstat prázdné a opuštěné. A protože celý dům oživit nestačíme, rádi se spojíme s dalšími jednotlivci i organizacemi, kteří nám pomohou rozhýbat Moravák zajímavým a inspirativním programem.

Pořádáte přednášku, poradu nebo workshop? Pomůžeme vám!
Pro více informací o pronájmech nám napište na rezervace.brno@skautskyinstitut.cz nebo přímo rezervujte prostory → nová rezervace


Sál v suterénu

Sál s klenutým stropem a vlastním sociálním zařízením se hodí na přednášky nebo promítání, ale i větší porady. K dispozici je projektor a plátno a také 50 skládacích židlí se stoly. Prostor vám tedy můžeme uzpůsobit na míru tak, jak potřebujete. V sále se topí a podle potřeby také větrá, aby byl zajištěn přívod čerstvého vzduchu. Osvětlení zajišťují led světla na stropě a boční lampy po stěnách, můžete tak pracovat s atmosférou celé místnosti a doladit ji ke své spokojenosti. Přístup do sálu bohužel není bezbariérový, od vstupu k němu vede asi 20 schodů.

 

 


Klubovny v prvním a druhém patře

V prvním a druhém patře domu máme dvě menší místnosti – klubovny, ideální pro setkání 10 – 15 lidí. K dispozici jsou stoly, židle a popisovatelná tabule, po domluvě můžeme zajistit i dataprojektor. U každé klubovny je vlastní sociální zařízení.

Pro zájemce z řad skautů: Klubovnu ve druhém patře rezervujeme přednostně pro skauty, porady oddílových rad, kurzů a dalších projektů. Proto směřujte primárně tam. V případě, že není ve druhém patře místo, se s vámi domluvíme na dalším postupu.

 


Sdílená dílna

Potřebuješ ušít povlak na polštář, nebo opravit poličku? Naše sdílená manuální dílna je ti k dispozici. Najdeš v ní základní řemeslné nářadí a vybavení, otevřená je ve všední dny odpoledne. Více o sdílené dílně najdeš tady.

 

 

 

 

 

 

 

 


Coworkingová místnost

Největší místnost v přízemí domu slouží pro práci – můžeš sem přijít a pracovat na počítači, nebo ve skupině připravovat školní či jiný projekt. K dispozici je kromě stolů a židlí také korková nástěnka a velká popisovací stěna, takže vaše myšlenky nemusí zůstat jen na papíře. Dohromady tu může pracovat až 20 lidí v závislosti na tom, jak se prostory upraví.

Zde se můžete podívat na obsazenost v kalendáři:

V horní liště kalendáře si můžete vlevo zvolit zobrazované období, vpravo změnit zobrazení na měsíční či denní.