Jasně, stručně a přehledně. Kalendář akcí, které nás čekají.

16. ledna – 11. září 2001 – doba se zbláznila Přednáška Jiřího Boudníka, přímého svědka útoku na Dvojčata v New Yorku.

22. ledna – Naprogramuj SI robota – Co je to cyklus? Co je to proměnná? – Nevíš? Tak to jsi tu správně!

Workshop je určen pro úplné začátečníky, kteří nikdy neprogramovali. Naučíš se něco málo teorie i praxe, a hlavně zjistíš, že je to vlastně docela jednoduchý. Všechno, co budeš potřebovat, zajistíme my.

23. ledna – Roverská čajírna – Pohodové posezení u čaje a deskovek. Setřeste ze sebe vánoční stres a na chvíli se uvolněte. Za 60 Kč čaje kolik hrdlo ráčí.

30. ledna – Skautské paměti: Jan Kacerovský – V rámci připomínek 30. výročí obnovy skautingu zaznělo jeho jméno mnohokrát. Akéla totiž ovlivnil svou činností hned několik generací skautů.

Lednový program Skautského institutu v Plzni

Letáček si také můžete stáhnout ve formátu PDF (vhodný k vylepení např. do klubovny) a v obrázkové formátu JPG (vhodný např. ke sdílení na internetu).

Akce SI v Plzni, Akce SI mimo prostor SI (tzn. rezervace SI jsou možné), Rezervace SI v Plzni, Akce PCFU

TIP: Přidejte si tento kalendář ke svým dalším Google kalendářům a buďte vždy v obraze, stačí jen kliknout na malé modré plus vpravo dole.