Jasně, stručně a přehledně. Kalendář akcí, které nás čekají.

6. února 17:00 – Roverská čajírna – ORJ, Americká 29 – První únorová akce v pohodové atmosféře u čaje a deskovek. Přijďte se nabít pozitivní energií s šálkem teplého čaje v ruce. Za 60 Kč čaje kolik hrdlo ráčí.

19. února 18:00 – Stopni SI AfrikuSkautský institut v Plzni Afrika je stále ještě pro většinu z nás neobjevený a předsudky opředený kontinent. My jsme jí chtěli zažít na vlastní kůži, a protože rádi jezdíme stopem, rozhodli jsme se to spojit.

19. února, 26. února 18:45 – Skautské taneční – Kulturní dům JAS – Skautské taneční pokračují i na jaře! Pokud už ovládáš alespoň základní kroky, přidej se k nám a naučíš se něco navíc. Stejný den a čas jako na podzim (středa 20:15 – 21:45). Pokud jsi začátečník, máme pro tebe speciální kurz (středa 18:45 – 20:15).

V obou případech se jedná se o 10 lekcí á 90 minut s cenovkou 1000 Kč/osoba či 1800 Kč/pár (platí se v hotovosti na první lekci). Přihlášky a detaily můžete zasílat na mail: (katka.kaderova@seznam.cz)

20. února 17:00 – Roverská čajírna – ORJ, Americká 29 – Čajírny nás baví a Vás taky, tak si v únoru střihneme ještě jednu. Přijďte si s námi dát čaj, pokecat, zahrát deskovky, či jen tak odpočívat, a to vše pouze za vstupné 60,-Kč

26. února 19:00 – Plzeňský Perplex vol. 8 Moving Station – Aneb 10 inspirativních příspěvků vycházejících z konceptu „PechaKucha“ na různá témata o skautingu, kultuře, společnosti či cestování.

Únorový program Skautského institutu v Plzni

Letáček si také můžete stáhnout ve formátu PDF (vhodný k vylepení např. do klubovny) a v obrázkové formátu JPG (vhodný např. ke sdílení na internetu).

Akce SI v Plzni, Akce SI mimo prostor SI (tzn. rezervace SI jsou možné), Rezervace SI v Plzni, Akce PCFU

TIP: Přidejte si tento kalendář ke svým dalším Google kalendářům a buďte vždy v obraze, stačí jen kliknout na malé modré plus vpravo dole.