Jasně, stručně a přehledně. Kalendář akcí, které nás čekají.

2.12. Promítání: Hledání lilie Dokument volně navazující na “Skauty bez lilie”. Tentokrát je tématem atmosféra uvnitř organizace po obnově Junáka v roce 1989.

4.12. 30 let svobodného plzeňského skautingu – 7. prosince 1989 se v klubovně Kotvy v Doudlevcích sešli skauti a skautky, aby potřetí obnovili svou činnost. Co se od té doby změnilo a co zůstalo stejné? Jak vypadal skauting v Plzni v počátcích svobody a jak vypadá dnes? O tom všem budou debatovat ti, kteří v té klubovně opravdu tenkrát seděli.

5.12. Roverská čajírna – Pohodové posezení u čaje a deskovek. Setřeste ze sebe vánoční stres a na chvíli se uvolněte. Za 60 Kč čaje kolik hrdlo ráčí.

8.12. Cestování: Mototábor Jižní Amerika Když tě to prostě v kanceláři přestane bavit a chceš zažít trochu něco jiného. 100 dnů na jihoamerickém kontinentu prožili Pavlík, Mejzloš a Myšák.

10.12. Maraton psaní dopisů – Lidskoprávní organizace Amnesty International každoročně organizuje akci, na níž účastníci píšou dopisy vládám, které zadržují (nejen) politické vězně.

4.12. & 11.12. Poslední 2 data Skautských taneční v KD Jas.

Prosincový program Skautského institutu v Plzni

Letáček si také můžete stáhnout ve formátu PDF (vhodný k vylepení např. do klubovny) a v obrázkové formátu JPG (vhodný např. ke sdílení na internetu).

Akce SI v Plzni, Akce SI mimo prostor SI (tzn. rezervace SI jsou možné), Rezervace SI v Plzni, Akce PCFU

TIP: Přidejte si tento kalendář ke svým dalším Google kalendářům a buďte vždy v obraze, stačí jen kliknout na malé modré plus vpravo dole.