Skautský institut

tepá a žije díky mnoha dobrým lidem. Dohromady děláme všechno proto, abychom zanechali svět lepším. A ještě se u toho bavíme.

O institutu

Skautský institut zřizuje Junák — český skaut. Existujeme proto, abychom pečovali o paměť skautingu, popularizovali ji a zpřístupňovali ji k bádání. Nezůstáváme ale jen u minulosti a ptáme se, jakou stopu nechává skauting na světě. Vytváříme prostor pro setkávání, debatu a hledání nových impulsů.

To se nám daří pouze díky usilovné práci desítek dobrovolníků. Rádi zapojíme i Tebe! Napiš nám, do čeho by ses rád/a zapojil/a, nebo nám pošli vlastní nápad, který bys chtěl/a spolu s námi rozvíjet.

Nyní již každoroční stovky akcí, přednášek, programů pro oddíly, setkání a workshopů bohužel stojí i něco víc, než jen čas a nadšení dobrovolníků. Budeme rádi za jakýkoli finanční dar. Staňte se členy Klubu podporovatelů a buďte u toho s námi!

Pro kompletní přehled o naší činnosti se podívejte na Výroční zprávu 2016.

Důležité údaje

Plný název:

Junák – český skaut, Skautský institut, z. s.

Fakturační údaje:

Staroměstské náměstí 4/1, 110 00 Praha
účet u FIO banky: 2500395159/2010

Staromák:

Staroměstské náměstí 4/1
info@skautskyinstitut.cz
produkční: Aneta Adámková, 732 947 509

Skautský archiv:

Čimická 780/61, Praha 8, 181 00
archiv@skautskyinstitut.cz
správce: Roman Šantora – Bobo, 777 663 996

Brno:

Moravské náměstí 12,
Brno, 602 00
brno@skautskyinstitut.cz

Odebírejte pravidelné měsíční Novinky SI

Podívejte se na minulé newslettery

*povinné pole
Váš email bude v souladu s platnou právní úpravou ochrany osobních údajů zpracován a uchován pouze za účelem zasílání pravidelného newsletteru, v rámci kterého můžete jednou měsíčně očekávat ve své schránce informační mail o novinkách z dění okolo Skautského institutu. V rámci dobrovolného uvedení svého emailu zároveň s výše uvedeným zpracováním a uchováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje Skautského institutu. Zpracování Vašeho emailu je prováděno pouze v rámci Skautského institutu a nikdo mimo něj k tomuto údaji nebude mít přístup. Váš email nebude použit k jinému účelu než je uvedeno výše.

bude použit k jinému účelu než je uvedeno výše.