Pátrání po ztraceném medailonku

Přijeďte s oddílem do Prahy, navštivte místa spjatá se skautingem a zasoutěžte si s ostatními!

Připravili jsme pro vás doprovodnou hru, kterou si můžete zahrát se svým oddílem, když přijedete navštívit Prahu a Skautský institut na Staromáku. Hra vás provede po řadě míst, které se nacházejí v centru města, a které souvisejí s historií skautského hnutí. Po projití všech stanovišť budete plnit závěrečný úkol, kterým budete soutěžit s oddíly, které nás navštívili před vámi, či navštíví po vás. Aktuální pořadí bude zveřejněno na této stránce.

Hra je určena pro jakoukoli věkovou kategorii, mladší mohou některá stanoviště vynechat. V průměru by všechna stanoviště měla zabrat asi tři až čtyři hodiny času – což ale zahrnuje i důkladnou procházku centrem Prahy.

Během plnění úkolů a procházení Prahy si můžete věci nechat ve Skautském institutu. Na adrese Staroměstské náměstí 4 máme otevřeno o víkendech od 10 do 18 hodin.

Svůj zájem vyjádřete zde a my se vám ozveme!

Zeď slávy:

(budete mezi prvními?)