Úniková hra na Staromáku

Na Staromáku jsme připravili únikovku Paranoia motivovanou tématy Zkušenosti totality

FB

Vůdce zakázané skautské družiny je sledován tajnou policií pro svou politickou nepohodlnost. Podařilo se mu ukrýt kompromitující materiály, ale jejich objevení je otázkou času. Podaří se skautům a skautkám, které dříve vedl, včas materiály najít a předat důvěryhodné osobě ke zničení?

preze3Účastníci se mají během 60 minut zorientovat v prostoru, najít jednotlivé indicie a poskládat je tak, aby nalezli ukryté materiály. Hra vyžaduje spolupráci mezi hráči a logické myšlení. Na závěr dostanou hráči pracovní listy s reálnými příběhy skautů perzekvovaných komunistickým režimem.

preze4Hra je určena pro skupiny 2 – 5 hráčů ve starším skautském nebo roverském věku a možnost ji vyzkoušet budete mít v úterky a středy. V případě zájmu vyplňte formulář a my už se vám ozveme. (Zde je na něj případně přímý link, kdyby něco nefungovalo.) Kdyby po jeho vyplnění bylo cokoli nejasné, nebo kdybyste se chtěli na něco doptat, napište na unikovka@skautskyinstitut.cz.