Úniková hra na Staromáku

Na Staromáku jsme připravili únikovku Paranoia motivovanou tématy Zkušenosti totality

FB

Kvůli technickým a prostorovým možnostem už úniková hra nepokračuje. Děkujeme všem účastníkům a především těm, kdo nám ji pomohli přichystat. Na fotky zúčastněných týmů se můžete podívat tady.

Vůdce zakázané skautské družiny je sledován tajnou policií pro svou politickou nepohodlnost. Podařilo se mu ukrýt kompromitující materiály, ale jejich objevení je otázkou času. Podaří se skautům a skautkám, které dříve vedl, včas materiály najít a předat důvěryhodné osobě ke zničení?

preze3Účastníci se měli během 60 minut zorientovat v prostoru, najít jednotlivé indicie a poskládat je tak, aby nalezli ukryté materiály. Hra vyžadovala preze4spolupráci mezi hráči a logické myšlení. Na závěr dostali hráči pracovní listy s reálnými příběhy skautů perzekvovaných komunistickým režimem.

Hra byla určena pro skupiny 2 – 5 hráčů ve starším skautském nebo roverském věku.