FB

V dnešní době můžeme věnovat spoustu času vlastnímu rozvoji, hledání vlastních hranic, můžeme objevovat svět a ovlivňovat společnost kolem nás. Nejsme ale unaveni z toho, co všechno můžeme? Dokážeme se pro něco ve světě nekonečných možností skutečně rozhodnout a nést za to odpovědnost? Je naše svoboda v ohrožení? Kde začíná a končí naše svoboda? Dokáže naše společnost vychovávat a vzdělávat nastupující generace ke svobodě? Přijďte spolu s námi o těchto otázkách přemýšlet a diskutovat.

Na konferenci vystoupí Petr Pithart, Erik Tabery, Václav Němec, Filip Rožánek, Apolena Rychlíková, Ondřej Kundra, Tomáš Hruda, Ondřej Kobza, Jiří Rostecký, Marek Vich a další. Více o nich zjistíte zde. Po skončení konference akce plynule přejde v afterparty ve Skautském institutu.

Kdy: sobota 3. 6. 2017, 9:30 – 17:00

Kde: Impact Hub v Praze

Za kolik: 200 Kč předem nebo 400 Kč na místě

tlačítko-01

Registrace a účastnický poplatek

Vstupné na akci zahrnuje také oběd, zákusek, celodenní přísun vody a kvalitní kávy a překvapení.
Účastnický poplatek za registraci a vstup činí 200 Kč v případě uhrazení na účet do čtvrtka 25. 5. 2017.
Další vstupenky budou k dispozici na místě za 400 Kč.

Veškeré dotazy směřujte na email unaveni.svobodou@skautskyinstitut.cz.

Na výstupy z loňské konference Inspiruj skauting se můžete podívat tady.

Konference proběhne za podpory hlavního města Prahy.

logo_praha-01