Stáže SI

I Tebe se může týkat prohlášení "pracuju na Staromáku". Přijď mezi nás, získej nové zkušenosti, zažij atmosféru v týmu SI a buď u toho!

FB

Studuješ a chceš nasbírat zajímavé praktické zkušenosti v oboru, který tě zajímá?
Zamlouvá se ti činnost Skautského institutu?
Přijď k nám na stáž!

Základní informace:

Pozice:

Projektový management

Chceš se naučit projektový management, který je základní formou existence jakékoli neziskové organizace? Hledáme stážistu/ku pro psaní, přípravu a administrativní řízení menších projektů. S ohledem na nároky této pozice oceníme systematické myšlení a zodpovědný přístup.

Koordinátor/ka projektu Inspiruj skauting

Láká tě vyzkoušet si koordinaci a organizaci významné skautské akce? Hledáme stážistu/ku pro organizaci dalšího ročníku konference Inspiruj skauting (informace o prvním ročníku zde). Od zájemce očekáváme organizační a komunikační dovednosti.

Provozní technik

Zajímá tě, co je za provozem Skautského institutu? Hledáme stážistu, který by pomáhal s drobnými i většími technickými problémy, které nás během každodenního fungování Staromáku potkávají. Nářadí máme, včetně vrtačky! Stačí technická a manuální zručnost, zbytek ukážeme.

Korektor/ka, editor/ka

Máš rád/a češtinu a práci s jazykem obecně? Zajímá tě, co vzniká v různých týmech Skautského institutu? Je toho hodně a často to chce trochu učesat. Jdeš do toho?