SI na Staromáku

Co se chystá za akce?

31.1
V lednu SI začneme zlehka

Po 314 akcích v roce 2017 máme velmi těžký úkol. Ale takové my máme rádi.

V lednu nicméně začneme zlehka. Vrátí se cyklus Hledáme Dream Job, ve kterém se v posledních měsících soustředíme na IT a nové technologie. Vůbec poprvé se uskuteční promítání Filmového klubu na Staromáku, začneme filmem Paterson. Chybět nebudou také koncerty, divadla, worskhopy mindfulness nebo cvičení jógy.

Neoficiální povánoční otvíračka proběhne už 3. ledna. Budeme hrát a zpívat (Junácké jódlování) a vyměňovat nevhodné vánoční dárky. Tak se stavte.

Kompletní program je k nahlédnutí tady.

Otevřeno máme

pondělí až pátek: 9 – 22 hodin
sobota a neděle: 10 – 18 hodin

Možnosti pronájmu

Naše prostory si můžete také rezervovat pro vlastní akci, setkání nebo poradu – k dispozici jsou prostory od kluboven pro 12 lidí po sály pro 50.

Informace o dostupných místnostech včetně fotografií najdete zde.

Rezervujte na mailu rezervace@skautskyinstitut.cz nebo na čísle 774 403 574.

Pravidelné programy

EDUpoint Eduinu

Hledáme Dream Job

EGO x ECO

Média v měnícím se světě

Programy, které již dále nepokračují: Peníze a/nebo život?, Myslet (na) přírodu, Příhody pražské přírody.

Pokud máte nápad na program nebo kontakt na zajímavého hosta, rádi o tom uslyšíme! Ve věcech programu pište na staromak@skautskyinstitut.cz, nebo volejte na číslo 732947509.

Doprovodná hra ve městě pro návštěvu oddílu

Do Skautského institutu můžete přijet s oddílem ve všední den i o víkendu.

Máme pro vás připravenou doprovodnou hru, která vás provede po skautsky zajímavých místech v centru Prahy. Více o hře zjistíte tady.