SI na Staromáku

Co se chystá za akce?

V prosinci SI ladíme na Vánoce
15:15

Radostné workshopy, rady, jak se z Vánoc nezbláznit, zdobení stromečku nebo balení dárků. Ale také diskuze Rubeš/Gebrian, UM! Ondřeje Horáka, koncerty folkových kapel i lidového souboru. A nakonec hlavní triptych: Vánoční večírek SI zasazený mezi dvě předvánoční mše. Podívejte se na kompletní program!

Otevřeno máme

pondělí až pátek: 9 – 22 hodin
sobota a neděle: 10 – 18 hodin

Možnosti pronájmu

Naše prostory si můžete také rezervovat pro vlastní akci, setkání nebo poradu – k dispozici jsou prostory od kluboven pro 12 lidí po sály pro 50.

Informace o dostupných místnostech včetně fotografií najdete zde.

Rezervujte na mailu rezervace@skautskyinstitut.cz nebo na čísle 774 403 574.

Pravidelné programy

EDUpoint Eduinu

Hledáme Dream Job

EGO x ECO

Média v měnícím se světě

Programy, které již dále nepokračují: Peníze a/nebo život?, Myslet (na) přírodu, Příhody pražské přírody.

Pokud máte nápad na program nebo kontakt na zajímavého hosta, rádi o tom uslyšíme! Ve věcech programu pište na staromak@skautskyinstitut.cz, nebo volejte na číslo 732947509.

Doprovodná hra ve městě pro návštěvu oddílu

Do Skautského institutu můžete přijet s oddílem ve všední den i o víkendu.

Máme pro vás připravenou doprovodnou hru, která vás provede po skautsky zajímavých místech v centru Prahy. Více o hře zjistíte tady.