SI na Staromáku

Co se chystá za akce?

Listopadový program zase o něco plnější – podívejte se na něj!
18:59

Na co přijdete? Ačkoliv naše kapacity neustále rostou, některé chystané programy jsme museli přesunout na prosinec, protože v listopadu už prostě nebylo místo.
Kromě Kovyho, ÚSTRu, Tibetu, Filipín, Indie, Špicberků, Bezobalu nebo Porsche ještě dolaďujeme také zhodnocení povolební situace. Celý program najdete tady, události na facebooku pak tady.

Otevřeno máme

pondělí až pátek: 9 – 22 hodin
sobota a neděle: 10 – 18 hodin

Možnosti pronájmu

Naše prostory si můžete také rezervovat pro vlastní akci, setkání nebo poradu – k dispozici jsou prostory od kluboven pro 12 lidí po sály pro 50.

Informace o dostupných místnostech včetně fotografií najdete zde.

Rezervujte na mailu rezervace@skautskyinstitut.cz nebo na čísle 774 403 574.

Pravidelné programy

EDUpoint Eduinu

Hledáme Dream Job

EGO x ECO

Média v měnícím se světě

Programy, které již dále nepokračují: Peníze a/nebo život?, Myslet (na) přírodu, Příhody pražské přírody.

Pokud máte nápad na program nebo kontakt na zajímavého hosta, rádi o tom uslyšíme! Ve věcech programu pište na staromak@skautskyinstitut.cz, nebo volejte na číslo 732947509.

Doprovodná hra ve městě pro návštěvu oddílu

Do Skautského institutu můžete přijet s oddílem ve všední den i o víkendu.

Máme pro vás připravenou doprovodnou hru, která vás provede po skautsky zajímavých místech v centru Prahy. Více o hře zjistíte tady.