Šéfem nanečisto

Najdeš v sobě šéfa? Přihlas se!

FB

Je ti 19 až 25 let a uvažuješ o vlastním podnikání, kariéře ve financích, nebo si chceš rozšířit obzory v oblasti finančního řízení?
Pětidílný workshop Šéfem nanečisto, pořádaný ve spolupráci Skautského institutu se společností Deloitte, tě připraví na vše, co číhá ve složitém světě firemních financí.

Co očekávat

Kdy

24. 10., 31. 10., 14. 11. a 28. 11. ve Skautském institutu na Staromáku a 12. 12. ve společnosti Deloitte (závěrečné prezentace). Vždy od 18,00 do 20,30 h.

Jak se zúčastnit

Do 17. 9. vyplň formulář, který najdeš níže. Do 24. 9. ti pak dáme vědět, jestli jsi jedním či jednou ze dvou desítek vybraných!
Rádi přivítáme aktivní skauty a skautské činovníky.

Lektorka

Bezdekova_Anna_2Anna Bezděková je ředitelkou oddělení auditorských služeb Deloitte Česká republika, kde řídí audity účetních závěrek převážně obchodních společností. Mimo to má mnohaleté zkušenosti s lektorováním.
Anna je statutární auditorkou registrovanou v Komoře auditorů ČR a autorizovaným účetním znalcem ve Velké Británii (FCCA). V Deloitte pracuje od r. 2003.

Náplň setkání

1. Úvod, seznámení s teorií a praxí ve finanční oblasti, představení společnosti ZOOT
  2. Podnikové finance prakticky a konkrétně, objasnění základních pojmů podnikových financí, náplň práce finančního manažera
  3. Finanční analýza, rozpočtování – jak na to