Rezervuj SI Staromák

Chcete uspořádat přednášku s promítáním, tiskovku s občerstvením, nebo se jen narychlo svolat oddílovou poradu? Na Staromáku určitě najdete ideální prostor.

rezervační formulář

podmínky pronájmů

Prostory si můžete rezervovat od 8:00 do 21:30 (klubovny a René), respektive do 18:00 (Studio a Minuta). V neděli jsou k dispozici všechny místnosti pouze do 18:00.
Catering servírujeme již od 9:00.
Pro bližší informace si rozklikněte jednotlivé místnosti. Dostupnost místností najdete v kalendáři níže nebo na stránkách jednotlivých místností.
Vytvořením rezervace souhlasíte s pravidly využívání prostor, před odesláním formuláře si je, prosím, pozorně přečtěte.

Chci SI rezervovat

sál Minuta - 125

zasedačka René - 109

sál Studio - 122

klubovna Antonín - 105

klubovna Benjamin - 106

zasedačka Maják - 302

sál Popelka - 219

zasedačka Otýlie - 222

zasedačka Kajuta - 202

klubovna Vlasta - 317

Rezervujte zde:

Formulář

Zde se můžete podívat na obsazenost v kalendáři:

V horní liště kalendáře si můžete vlevo zvolit zobrazované období, vpravo změnit zobrazení na týdenní či denní, úplně vpravo pak kliknutím na šipku vybrat, které místnosti chcete mít zobrazené.

Jak to u nás chodí?

Máte dotaz? Mrkněte do častých dotazů, a když tam ten svůj nenajdete, napište nám na rezervace@skautskyinstitut.cz!

Časté dotazy o rezervacích

Nina Votočková - Nyna