Poslouchej SI

Ve Skautském institutu vzniká roustoucí počet záznamů zajímavých programů, které vám nyní budeme přinášet i jako podcast.

FB

Rádi byste se podívali na záznamy programů, které se uskutečnily na Staromáku, ale zkrátka na to nemáte dost času? Už vás napadlo, že by bylo skvělé, kdyby se přednášky a debaty ze Skautského institutu daly jen tak kdekoliv poslouchat?

Ve spolupráci se Skokanem jsme pro vás připravili oficilání podcast Skautského institutu, ve kterém vám už v tuto chvíli nabízíme zvukový záznam toho nejzajímavějšího z roku 2015, a další přednášky budou průběžně přibývat.

Jak na to?

Pokud máte Android: K odběru podcastu potřebujete nainstalovat některou z dostupných bezplatných aplikací, například Podcast Addict. Po nainstalování si aplikaci otevřete a použijte tlačítko „+“ umístěné vpravo nahoře. Zvolte možnost „Add RSS feed, YouTube channel, Soundcloud URL“ a do políčka „RSS feed URL“ zkopírujte následující adresu: http://www.podcast.skauting.cz/feed.xml
Kliknutím na tlačítko „Add“ dokončíte přidání našeho podcastu a můžete poslouchat!

Pokud máte iPhone/iPad: Pro poslech podcastu je možné využít aplikaci Podcasty, která je obsažena ve verzích 7.0 a vyšších. Po otevření aplikace Podcasty klikněte na položku „Moje podcasty“ a následně na tlačítko „+“. Zvolte možnost „Přidat podcast“ a do příslušného políčka zkopírujte následující URL: http://www.podcast.skauting.cz/feed.xml a klikněte na tlačítko „Odebírat“.

Pokud máte nějaké nejasnosti, podívejte se na návod DVTV s obrázky a videem, nebo nám napište na media@skautskyinstitut.cz.

A co na vás v podcastu čeká?

* všechny stopy si můžete i stáhnout – kliknutím pravého tlačítka myši na odkaz a zvolením možnosti „Uložit odkaz jako…“

24. 11. 2014 – Jitka Radkovičová: Přednáška o Židovském skautingu

17. 6. 2015 – Marek Orko Vácha: Osobní svoboda

6. 10. 2015: Debata „Výzva jménem uprchlík“

7. 10. 2015 – Marek Orko Vácha: Vztah dnešního člověka k přírodě

22. 10. 2015 – Zdeněk Kudrna: Peníze a/nebo život: Komu dluží Řecko?

19. 11. 2015 – Roman Týc: Zpátky do trenek

23. 11. 2015 – Jan Sokol: Peníze a/nebo život: Nač jsou peníze?

16. 12. 2015 – Marek Palatinus: Peníze a/nebo život: Bitcoin – senzace nebo budoucnost?

18. 1. 2016 – Jan Poněšický: O dobru a zlu, lásce a nenávisti

4. 2. 2016 – Erik Tabery: O neutralitě médií